Aktualności - linki

Bannery

certyfikat eurorenoma

Ankieta

Szanowni Państwo, Jednym z zadań, jakie stawia przed sobą nasz Urząd jest dostosowywanie realizowanych przez nas zadań do oczekiwań Klientów. W związku z tym oddajemy do państwa dyspozycji anonimową ankietę do wypełnienia online
Adres ankiety: http://gmina-jarczow.pl/ankieta/
O kod niezbędny do wypełnienia ankiety należy pytać w sekretariacie Urzędu Gminy podczas Państwa wizyty w naszym Urzędzie.

Aktualna pogoda

Ważne informacje (aby rozwiąć kliknij +, zwiń klikając -)

Konkurs o stypendia EDPR

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia "Programu współpracy Gminy Jarczów z organizacjami pozarządowymi i nnymi ..."

Pilotażowy system gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie Województwa Lubelskiego 2014/2015

„Pilotażowy system gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie Województwa Lubelskiego wzmocniony sprawnym monitoringiem ilości oraz kontroli ich usuwania i unieszkodliwiania"

Program: Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy
Priorytet 2. Środowisko i Infrastruktura
Obszar tematyczny: Odbudowa, remont przebudowa i rozbudowa podstawowej infrastruktury
Całkowita wartość budżetu na realizację projektu wynosi 15 781 257 CHF (45 229 083 PLN)

Źródła finansowania:
85 % - Szwajcarsko - Polski Program Współpracy
15 % - Budżet województwa

Okres realizacji projektu: 1 styczeń 2012 r. - 30 czerwiec 2016 r.
Projekt jest obecnie na etapie finalnej oceny przez stronę szwajcarską.
Projekt ma zasięg regionalny i będzie realizowany na terenie województwa lubelski

Nabór wniosków 3 XI - 28 XI 2013r.

Materiały informacyjne na rok 2015:
Materiały (plik *.zip)

Wzory wniosku oraz innych dokumentów dostępne są na stronie internetowej – www.azbest.lubelskie.pl

Galeria z Dożynek Gminnych 2014

Dnia 24 sierpnia w Jurowie odbyły się Dożynki Gminno-Parafialne
oto galeria z tego wydarzenia:

Całość galerii do pobrania: Galeria Dożynki 2014

Dożynki 2014

Jarczowski Festiwal Wielokulturowy

Działaj lokalnie

Rodzinne Biesiadowanie

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny

Od dnia 16 czerwca 2014r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Jarczowie można złożyć wniosek o wydanie Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych - dla każdej rodziny z co najmniej trójką dzieci na utrzymaniu. Wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny.
Więcj informacji znajduje się na stronie http://rodzina.gov.pl/duza-rodzina
Wniosek o wydanie karty: Wniosek

Informacja o wynikach konsultacji społecznych projektu dokumentu: Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Jarczów na lata 2014-2020.

Informacja o wynikach konsultacji:

VII Święto Sportu i Zawody Pożarnicze

376,700 Unikalnych wizyt