Aktualności - linki

Bannery

certyfikat eurorenoma

Ankieta

Szanowni Państwo, Jednym z zadań, jakie stawia przed sobą nasz Urząd jest dostosowywanie realizowanych przez nas zadań do oczekiwań Klientów. W związku z tym oddajemy do państwa dyspozycji anonimową ankietę do wypełnienia online
Adres ankiety: http://gmina-jarczow.pl/ankieta/
O kod niezbędny do wypełnienia ankiety należy pytać w sekretariacie Urzędu Gminy podczas Państwa wizyty w naszym Urzędzie.

Aktualna pogoda

Ważne informacje (aby rozwiąć kliknij +, zwiń klikając -)

Galeria z Dożynek Gminnych 2014

Dnia 24 sierpnia w Jurowie odbyły się Dożynki Gminno-Parafialne
oto galeria z tego wydarzenia:

Całość galerii do pobrania: Galeria Dożynki 2014

Dożynki 2014

Jarczowski Festiwal Wielokulturowy

Działaj lokalnie

Rodzinne Biesiadowanie

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny

Od dnia 16 czerwca 2014r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Jarczowie można złożyć wniosek o wydanie Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych - dla każdej rodziny z co najmniej trójką dzieci na utrzymaniu. Wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny.
Więcj informacji znajduje się na stronie http://rodzina.gov.pl/duza-rodzina
Wniosek o wydanie karty: Wniosek

Informacja o wynikach konsultacji społecznych projektu dokumentu: Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Jarczów na lata 2014-2020.

Informacja o wynikach konsultacji:

VII Święto Sportu i Zawody Pożarnicze

Konsultacje społeczne projektu uchwały w sprawie przyjęcia Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Jarczów na lata 2014-2020.

Wójt Gminy Jarczów ogłasza przeprowadzenie konsultacji z mieszkańcami Gminy Jarczów i podmiotami działającymi na terenie Gminy Jarczów w sferze pomocy społecznej projektu uchwały w sprawie przyjęcia Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Jarczów na lata 2014-2020.

Konsultacje społeczne przeprowadzone zostaną w terminie od dnia 9 czerwca 2014 r. do dnia 17 czerwca 2014 r.

Więcej informacji na stronie BIP UG Jarczów: Konsultacje społeczne strategia

Wieczorek taneczny 7 czerwca 2014

Galeria z obchodów Dnia Dziecka 2014

W dniu 2 czerwca w Samorządowym Ośrodku Kultury odbyły się obchody dnia dziecka poniżej galeria z tego wydarzenia:

Całość galerii do pobrania: Galeria Dzień Dziecka 2014

364,560 Unikalnych wizyt