Aktualności - linki

Bannery

certyfikat eurorenoma

Ankieta

Szanowni Państwo, Jednym z zadań, jakie stawia przed sobą nasz Urząd jest dostosowywanie realizowanych przez nas zadań do oczekiwań Klientów. W związku z tym oddajemy do państwa dyspozycji anonimową ankietę do wypełnienia online
Adres ankiety: http://gmina-jarczow.pl/ankieta/
O kod niezbędny do wypełnienia ankiety należy pytać w sekretariacie Urzędu Gminy podczas Państwa wizyty w naszym Urzędzie.

Aktualna pogoda

Ważne informacje (aby rozwiąć kliknij +, zwiń klikając -)

Dożynki 2014

Jarczowski Festiwal Wielokulturowy

Działaj lokalnie

Rodzinne Biesiadowanie

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny

Od dnia 16 czerwca 2014r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Jarczowie można złożyć wniosek o wydanie Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych - dla każdej rodziny z co najmniej trójką dzieci na utrzymaniu. Wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny.
Więcj informacji znajduje się na stronie http://rodzina.gov.pl/duza-rodzina
Wniosek o wydanie karty: Wniosek

Informacja o wynikach konsultacji społecznych projektu dokumentu: Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Jarczów na lata 2014-2020.

Informacja o wynikach konsultacji:

VII Święto Sportu i Zawody Pożarnicze

Konsultacje społeczne projektu uchwały w sprawie przyjęcia Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Jarczów na lata 2014-2020.

Wójt Gminy Jarczów ogłasza przeprowadzenie konsultacji z mieszkańcami Gminy Jarczów i podmiotami działającymi na terenie Gminy Jarczów w sferze pomocy społecznej projektu uchwały w sprawie przyjęcia Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Jarczów na lata 2014-2020.

Konsultacje społeczne przeprowadzone zostaną w terminie od dnia 9 czerwca 2014 r. do dnia 17 czerwca 2014 r.

Więcej informacji na stronie BIP UG Jarczów: Konsultacje społeczne strategia

Wieczorek taneczny 7 czerwca 2014

Galeria z obchodów Dznia Dziecka 2014

W dniu 2 czerwca w Samorządowym Ośrodku Kultury odbyły się obchody dnia dziecka poniżej galeria z tego wydarzenia:

Całość galerii do pobrania: Galeria Dzień Dziecka 2014

Informacja o I naborze wniosków w 2014 roku o przyznanie pomocy ogłaszanym przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie "G 6 Grzędy Sokalskiej"

Zarząd Województwa Lubelskiego

informuje o możliwości składania za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania

Stowarzyszenie „G 6 Grzędy Sokalskiej”

wniosków o przyznanie pomocy

w ramach Działania 4.1/413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach następujących działania:

Małe projekty – limit środków – 70 500,00 zł

Odnowa i rozwój wsi – limit środków – 89 879,00 zł

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej – limit środków – 192 500,00 zł

1. Termin składania wniosków o przyznanie pomocy:

od 12 maja 2014 r. do 27 maja 2014 r.

2. Miejsce składania wniosków: wnioski należy składać w dwóch egzemplarzach (oryginał i kopia) w Biurze Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „G 6 Grzędy Sokalskiej”, Łaszczów, ul. Krótka 2, 22-650 Łaszczów

3. Tryb składania wniosków: wnioski należy składać bezpośrednio w miejscu i terminie wskazanym w ogłoszeniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30

4. Wzór formularza wniosku oraz instrukcja wypełniania wniosku znajduje się na stronie internetowej Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „G 6 Grzędy Sokalskiej” www.stowarzyszenieg6.pl, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego www.prow.lubelskie.pl oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa www.arimr.gov.pl

5. Kryteria wyboru operacji niezbędnych do wyboru operacji przez LGD w ramach poszczególnych działań zamieszczone zostały na stronie internetowej Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „G 6 Grzędy Sokalskiej” www.stowarzyszenieg6.pl oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego www.prow.lubelskie.pl

6. Wykaz dokumentów niezbędnych do wyboru operacji przez LGD oraz ich wzory znajduję się na stronie internetowej www.stowarzyszenieg6.pl oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego www.prow.lubelskie.pl.

7. Minimalne wymagania, których spełnienie jest niezbędne do wyboru operacji: operacja musi uzyskać na etapie oceny na podstawie kryteriów wyboru min. 10 % maksymalnej liczby pkt.

Wszyskie potrzebne dokumenty znajdują się w menu -> Nabór Wniosków -> Małe projekty
Wszyskie potrzebne dokumenty znajdują się w menu -> Nabór Wniosków -> Odnowa i rozwój
Wszyskie potrzebne dokumenty znajdują się w menu -> Nabór Wniosków -> Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej

Żródło: www.stowarzyszenieg6.pl