Aktualna pogoda

Ważne informacje (aby rozwinąć kliknij +, zwiń klikając -)

Bannery (aby rozwinąć kliknij +, zwiń klikając -)

Dożynki 2016

Wnioski stypendium szkolne 2016/2017

Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół w Jarczowie
informuje, że dostępne są wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2016/2017

wniosek należy złożyć do GZEAS Jarczów (Urząd Gminy pokój nr 14) w terminie nieprzekraczalnym do 15 września 2016 roku

Wzór wniosku (do pobrania)

Nowy wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi obowiązujący od 01.08.2016

Wniosek o wpis do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tomaszowie Lubelskim informuje o obowiązku złożenia przez podmioty działające na rynku spożywczym prowadzące produkcję pierwotną (rolników) wniosku o wpis do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej zgodnie z art. 63 ust 3 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r., o bezpieczeństwie żywności i żywienia.

Wniosek o wpis zakładu podlegającego urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Europejski Tydzień Sportu 2016

Lubelski piknik z okazji szczytu NATO

Dodatkowy nabór uzupełniający wniosków na usuwanie odpadów i wyrobów zawierających azbest

Mieszkańcy Gminy Jarczów
Informujemy, że w dniach od 11 lipca do 15 lipca 2016r.) zostanie przeprowadzony UZUPEŁNIAJĄCY NABÓR WNIOSKÓW NA USUWANIE ODPADÓW I WYROBÓW ZAWIERAJĄCYH AZBEST.
Wnioski będą kwalifikowane na podstawie kolejności zgłoszeń. Druki będą dostępne w Urzędzie Gminy pok. nr 3, 9 lub na stronie internetowej Gminy Jarczów.

Link do wzorów dostępnych na naszej stronie internetowej

Wszelkich informacji na temat projektu, a także pomoc w wypełnieniu wniosku udzielają pracownicy Urzędu Gminy Jarczów. Telefon: : 84-663-45-19 lub 84-663-45-79.

IX Rajd Nocny Motocykli Zabytkowych - postój w Jarczowie

W dniu 2 lipca 2016 (sobota) w godzinach 11:00 - 13:00 uczestnicy Rajdu Motorowego
planują postój przy Samorządowym Ośrodku Kultury w Jarczowie.
W czasie tego postoju osoby zainteresowane będą mogły oglądać motocykle.

Jubileusz 100-lecia OSP Gródek

Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSPRP wJarczowie
Zarząd i Jednostka OSP Gródek

mają zaszczyt zaprosić