Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama gminy

GOPS Jarczów przystąpił do programu "Wspieraj Seniora"

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jarczowie przystąpił do realizacji Programu koordynowanego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej „Wspieraj Seniora”.

 

Program skierowany jest do osób w wieku powyżej 70 roku życia, które w czasie pandemii pozostają w domu i nie mogą skorzystać z pomocy rodziny lub sąsiadów. Pomoc jest realizowana w postaci usługi polegającej na zrobieniu niezbędnych zakupów obejmujących artykuły podstawowej potrzeby (artykuły spożywcze, środki higieny osobistej). Koszty zakupów pokrywa osoba zainteresowana.

 O  pomoc  w  zrobieniu  zakupów  Seniorzy  mogą  zgłaszać  się  telefonicznie  pod  numer 22 505-11-11. Jest to numer ogólnopolskiej infolinii dedykowany tylko dla potrzeb ww. Programu. Ośrodek Pomocy Społecznej skontaktuje się z Państwem, ustali potrzeby i udzieli pomocy. Więcej informacji dostępnych jest na stronie https://wspierajseniora.pl/

SENIORZE!!!

Jeżeli nie wiesz jak dokonać zgłoszenia na infolinię po prostu zadzwoń do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarczowie pod numer: 84 66-343-91 i zgłoś potrzebę zrobienia zakupów.