Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama gminy

Sprawozdanie z przebiegu konsultacji społecznych Projektu Strategii Rozwoju Gminy Jarczów na lata 2021-2027

Konsultacje społeczne projektu dokumentu rozpoczęły się w dniu 29 września 2021 r.

W ramach prowadzonych konsultacji społecznych przewidziano również organizację spotkania konsultacyjnego (stacjonarnego) w sprawie projektu Strategii Rozwoju Gminy Jarczów na lata 2021-2027, które odbyło się w dniu  01 października 2021 r. o godzinie 12.30 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Jarczowie. Konsultacje społeczne skierowane zostały do wszystkich zainteresowanych. Jednakże, mając na uwadze obowiązujący w kraju stan epidemii i konieczność zapewnienia daleko idących środków ostrożności we wszelkich kontaktach  osoby, które chciały uczestniczyć w spotkaniu konsultacyjnym miały obowiązek zachowania dystansu jak również noszenia maseczek ochronnych. W spotkaniu uczestniczyło 11 osób.

Projekt Strategii Gminy Jarczów na lata 2021-2027 przesłany został również do sąsiednich Gmin oraz do Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w celu wydania opinii.

W trakcie prowadzonych konsultacji społecznych żaden podmiot/osoba fizyczna/ jednostka samorządu terytorialnego nie wnieśli uwag czy propozycji zmiany do przedłożonego projektu Strategii Rozwoju Gminy Jarczów na lata 2021-2027.

Pełna treść sprawozdania została zamieszczona na stronie BIP naszego urzędu.

Link do treści sprawozdania: Sprawozdanie z przebiegu konsultacji społecznych Projektu Strategii Rozwoju Gminy Jarczów na lata 2021-2027