Płatność kartą i telefonem

Ważne informacje (aby rozwinąć kliknij +, zwiń klikając -)

Bannery (aby rozwinąć kliknij +, zwiń klikając -)

Komunikat w sprawie noszenia masek w przestrzeni publicznej

Informacja od kierownictwa Poradni Rodzinnej

Kontakt do Poradni Rodzinnej

84 663 45 29 do 13.00
84 666 46 81 do 13.00
84 664 22 49 do 18.00
660 945 008 do 18.00 (telefon komórkowy - można wysyłać sprawę SMS-em - oddzwaniamy)
e-mail: p.rodzinna@vp.pl

Bardzo dużo ludzi dzwoni rano – w razie problemów z dodzwonieniem się prosimy o telefon w godzinach późniejszych.

Informacja władz kościelnych dotycząca święcenia pokarmów

Ważna informacja Proboszcza Parafii w Jarczowie

Informacja dla osób przebywających na kwarantannie

Maseczki ochronne - zalecenia Ministerstwa Zdrowia

Przypominamy o montażu skrzynek pocztowych

Informacja Wojewody Lubelskiego z 25.03.2020 r. dotycząca zmian w rozporządzeniu w sprawie ogłoszenia na obszarze RP stanu epidemii

Przekazujemy informację Wojewody Lubelskiego z 25 marca 2020 r. o ograniczeniach, obowiązkach i nakazach wynikających z rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii.

Treść Informacji

XIV Sesja Rady Gminy Jarczów kadencji 2018-2023

Komunikat Proboszcza Parafii w Jarczowie

Prosimy o dalsze udostępnienie tej informacji.

Ograniczenia w przemieszczaniu się

Od jutra tj. 25.03.2020 r. do 11.04.2020 r. włącznie nie będzie można się swobodnie przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi, zawodowymi.

Obostrzenie nie dotyczy więc:
  • dojazdu do pracy. Jeśli jesteś pracownikiem, prowadzisz swoją firmę, czy gospodarstwo rolne, masz prawo dojechać do swojej pracy. Masz również prawo udać się po zakup towarów i usług związanych ze swoją zawodową działalnością.
  • wolontariatu. Jeśli działasz na rzecz walki z koronawirusem i pomagasz potrzebującym przebywającym na kwarantannie lub osobom, które nie powinny wychodzić z domu, możesz się przemieszczać w ramach tej działalności.
  • załatwiania spraw niezbędnych do życia codziennego. Będziesz mógł się przemieszczać, aby zrobić niezbędne zakupy, wykupić lekarstwa, udać się do lekarza, opiekować się bliskimi, wyprowadzić psa.
Ważne!!!
Przemieszczać się będzie można jedynie w grupie do dwóch osób. Obostrzenie to nie dotyczy rodzin.

Więcej informacji pod adresem.