Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama gminy

Informacja o spisie rolnym

Przypominamy, że do zakończenia obecnie trwającego powszechnego spisu rolnego pozostało ostatnie 2 tygodnie. Spis potrwa do 30 listopada i jest obowiązkowy. Rolników, którzy do tej pory nie wzięli udziału w powszechnym spisie rolnym zachęcamy do wejścia na stronę internetową Głównego Urzędu Statystycznego https://spisrolny.gov.pl/ i skorzystania z możliwości samospisu.
Rolników, którzy chcą zostać spisani za pośrednictwem rachmistrza spisowego prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Jarczów pod numerem tel. tel: 84 663 45 19 ponadto w Urzędzie Gminy zostało przygotowane stanowisko do samospisu, z którego można korzystać w godzinach pracy urzędu.
Na stronie spisrolny.gov.pl pod poniższym adresem jest przygotowany zestaw informacji, o które respondenci są pytani w spisie rolnym – ściągawka dla rolnika w formacie pdf.
https://spisrolny.gov.pl/images/pliki/sciagawka_dla_rolnikow.pdf